Václav Příhoda - Káhira

Olej na sololitu, 53x45 cm. Signováno vlevo dole V. Příhoda. Rám.

o autorovi: 1888 - 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 53.000 Kč.

300262. Káhira
Dražba ukončena:25.08.2019 20:43:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 000 Kč