Václav Příhoda - Benátky

Olej na překližce, 70x80 cm. Signováno vpravo dole V. Příhoda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 53.000 Kč.

57333. Benátky
Dražba ukončena:01.04.2021 19:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč