Václav Příhoda - Ženy shrabující seno za vesnicí

Olej na kartonu, 31x45 cm, rám, zaskleno, signováno vlevo dole.

Pozn.: Vzadu autorský název "Letní krajina". Rám místy přetřený.

1888 Praha, 1941 Praha
AVU u profesora Bukovace a Hynaise. Maluje motivy z Orientu (byl činný v Egyptě) a z Podkarpatské Rusi. Vystavoval s J.U.V. v Praze.

861. Ženy shrabující seno za vesnicí
Dražba ukončena:29.01.2014 20:03:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč