Olej na kartonu, 31x45 cm, rám, zaskleno, signováno vlevo dole.
Pozn.: Vzadu autorský název "Letní krajina". Rám místy přetřený.
1888 Praha, 1941 Praha
AVU u profesora Bukovace a Hynaise. Maluje motivy z Orientu (byl činný v Egyptě) a z Podkarpatské Rusi. Vystavoval s J.U.V. v Praze.