Václav Příhoda - Z Orientu

Olej na kartonu 38x33 cm, signováno vpravo dole V. Příhoda, rám.

1888, Praha - 1941, Praha

2128. Z Orientu
Dražba ukončena:26.03.2015 21:53:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč