Olej na překližce, 36x30 cm, rám, vlevo dole signováno a nápis Cairo, datováno 1920. 1888 Praha, 1941 Praha AVU u profesora Bukovace a Hynaise. Maluje motivy z Orientu (byl činný v Egyptě) a z Podkarpatské Rusi. Vystavoval s J.U.V. v Praze.