Olej na kartonu, 41x51 cm, rám, signováno vpravo dole.
Pozn.: Rám na okraji poškozen, vzadu štítek se jménem autora a názvem díla.
1888 Praha, 1941 Praha
AVU u profesora Bukovace a Hynaise. Maluje motivy z Orientu (byl činný v Egyptě) a z Podkarpatské Rusi. Vystavoval s J.U.V. v Praze.