Václav Příhoda - Ukrajinská vesnice

Olej na kartonu, 40x49 cm, signováno vpravo dole V. Příhoda, rám.

1888, Praha - 1941, Praha

3229. Ukrajinská vesnice
Dražba ukončena:25.11.2015 21:48:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč