Václav Příhoda - Pod slunečníkem

Olej na kartonu, 40x50 cm, signováno V. Příhoda, rám.

1888, Praha - 1941, Praha

Pozn.: Rám poškozen.

5303. Pod slunečníkem
Dražba ukončena:28.09.2016 19:27:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč