Václav Příhoda - Le Caire

Olej na kartonu, 35x28 cm, signováno vpravo dole V. Příhoda, rám.

1888, Praha - 1941, Praha

2660. Le Caire
Dražba ukončena:30.09.2015 19:17:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč