Václav Polívka - Zátiší s kyticí a ovocem

Olej na plátně, 55x68 cm. Signováno vpravo dole V. Polívka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1869 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.500 Kč.

304005. Zátiší s kyticí a ovocem
Dražba ukončena:14.03.2020 20:05:13
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč