Václav Polívka - Věruščiny narozeniny

Olej na plátně, 70x53 cm. Signováno vpravo dole V. Polívka. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1869 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.500 Kč.

25049. Věruščiny narozeniny
Dražba ukončena:28.11.2018 20:52:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč