Václav Polívka - Ve Strakonicích

Olej na plátně, 74x104 cm. Signováno vlevo dole V. Polívka. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1869 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.500 Kč.

24971. Ve Strakonicích
Dražba ukončena:28.11.2018 19:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč