Václav Polívka - Kytice na stole

Olej n aplátně, 58x50 cm. Signováno vpravo dole V. Polívka. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1869 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.500 Kč.

20374. Kytice na stole
Dražba ukončena:30.05.2018 22:20:18
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 700 Kč