Václav Polívka - Kuchyňské zátiší

Olej na plátně, 39x51 cm. Signováno vpravo nahoře V. Polívka. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1869 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.500 Kč.

61806. Kuchyňské zátiší
Dražba ukončena:04.07.2021 21:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč