Václav Polívka - Krajina s řekou

Olej na plátně, 70x86 cm. Signováno vpravo dole V. Polívka. Nerámováno.

o autorovi: 1869 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.500 Kč.

308094. Krajina s řekou
Dražba ukončena:28.03.2021 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč