Václav Polívka - Krajina s můstkem

Olej na plátně, 60x72 cm. Signováno vlevo dole V. Polívka. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1869 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.500 Kč.

24974. Krajina s můstkem
Dražba ukončena:28.11.2018 19:37:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč