Václav Polívka - Koňský povoz u cesty

Olej na plátně, 58x84 cm. Signováno vlevo dole V. Polívka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1869 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.500 Kč.

84749. Koňský povoz u cesty
Dražba ukončena:02.10.2022 20:30:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč