Olej na plátně, 56x65 cm, signováno vlevo dole V. Polívka, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1869 - 1969
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6.500 Kč.