Václav Polívka - Sedící dívčí akt

Olej na plátně, 100x75 cm, signováno vlevo dole V. Polívka, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. V malbě místy krakeláž.

6051. Sedící dívčí akt
Dražba ukončena:27.10.2016 18:05:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč