Václav Polívka - Kytice v keramické váze

Olej na plátně, 50x40 cm, signováno vpravo dole V. Polívka, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6127. Kytice v keramické váze
Dražba ukončena:27.10.2016 19:21:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 700 Kč