Václav Pokorný - Skupina

Olej na sololitu, 11x10 cm. Signováno vzadu V. Pokorný. Rámováno.

Nejdelší strana: 19 cm

o autorovi: 1914-2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 62 000 Kč.

150719. Skupina
Dražba ukončena:07.12.2025 21:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč