Václav Pokorný - Milenci

Nejdelší strana: 73 cm

Olej na plátně, 60x60 cm. Signováno vpravo dole V. Pokorný 45. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Publikováno: Galerie MAG, Jablonec nad Nisou 1994, FPS Repro, Praha 2004. Vystaveno: Galerie MAG, Jablonec nad Nisou 1994, Městská galerie MY, Jablonec nad Nisou 2004, Galerie Detesk, Železný Brod 2016.

o autorovi: 1914-2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 62 000 Kč.

119844. Milenci
Dražba ukončena:01.08.2024 21:37:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč