Nejdelší strana: 73 cm
Olej na plátně, 60x60 cm. Signováno vpravo dole V. Pokorný 45. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Publikováno: Galerie MAG, Jablonec nad Nisou 1994, FPS Repro, Praha 2004. Vystaveno: Galerie MAG, Jablonec nad Nisou 1994, Městská galerie MY, Jablonec nad Nisou 2004, Galerie Detesk, Železný Brod 2016.
o autorovi: 1914-2005
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 62 000 Kč.