Václav Pokorný - Kuželky

Olej na sololitu, 20x12 cm. Signováno vzadu V. Pokorný. Rámováno.

Nejdelší strana: 25 cm

o autorovi: 1914-2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 62 000 Kč.

150722. Kuželky
Dražba ukončena:07.12.2025 21:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč