Václav Pokorný - Krajina s řekou

Olej na plátně, 55x65 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914-2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 62 000 Kč.

21409. Krajina s řekou
Dražba ukončena:28.06.2018 18:37:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (28.06.2018 18:18:31) 2175