Václav Pokorný - Kompozice

Nejdelší strana: 60 cm

Olej na plátně, 38x50 cm. Signováno vpravo nahoře V. Pokorný 44. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Publikováno: Revenue Art 2016, str. 58. Vystaveno: Václav Pokorný, Galerie Detesk, Železný Brod 2016.

o autorovi: 1914-2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 62 000 Kč.

119704. Kompozice
Dražba ukončena:31.07.2024 21:50:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč