Václav Pokorný - Čtenář

Olej na plátně, 40x30 cm. Signováno vpravo dole V. Pokorný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu přípis - Podle Chagalla V. Pokorný.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1914-2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 62 000 Kč.

114934. Čtenář
Dražba ukončena:28.04.2024 20:32:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč