Václav Pichlík - Šumava u Vacova

Olej na dřevě, 51x66 cm. Signováno vpravo dole Pichlík,. Rámováno.

o autorovi: 1910 – 1988
Malíř krajinář, občanským povoláním geodet a kartograf. Ve svém výtvarném díle zachycoval převážně jižní Čechy, nejčastěji město Písek a okolí, dále šumavské motivy a motivy ze Slovenska (Nízké a Vysoké Tatry). Pracoval zejména technikou olejomalby. Ateliér měl v Praze na Smíchově a později ve Strašnicích.

305598. Šumava u Vacova
Dražba ukončena:19.07.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč