Václav Pichlík - Most v Písku

Olej na sololitu, 40x75 cm. Signováno vpravo dole Pichlík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1910 – 1988
Malíř krajinář, občanským povoláním geodet a kartograf. Ve svém výtvarném díle zachycoval převážně jižní Čechy, nejčastěji město Písek a okolí, dále šumavské motivy a motivy ze Slovenska (Nízké a Vysoké Tatry). Pracoval zejména technikou olejomalby. Ateliér měl v Praze na Smíchově a později ve Strašnicích.

93515. Most v Písku
Dražba ukončena:09.04.2023 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 09.04.2023 20:27:32 2704
500 Kč 08.04.2023 12:53:39 12315