Václav Pichlík - Moře u Varny

Olej na sololitu, 45x100 cm. Signováno vpravo dole Pichlík. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 – 1988
Malíř krajinář, občanským povoláním geodet a kartograf. Ve svém výtvarném díle zachycoval převážně jižní Čechy, nejčastěji město Písek a okolí, dále šumavské motivy a motivy ze Slovenska (Nízké a Vysoké Tatry). Pracoval zejména technikou olejomalby. Ateliér měl v Praze na Smíchově a později ve Strašnicích.

27201. Moře u Varny
Dražba ukončena:30.01.2019 21:41:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč