Václav Pichlík - Moře u Varny

Olej na sololitu, 45x100 cm. Signováno vpravo dole Pichlík. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

27201. Moře u Varny
Dražba ukončena:30.01.2019 21:41:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč