Václav Pichlík - Konvolut 3 obrazů

3x olej na sololitu, od 26x66 cm do 36x67 cm. 2x signováno Pichlík. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1910 – 1988
Malíř krajinář, občanským povoláním geodet a kartograf. Ve svém výtvarném díle zachycoval převážně jižní Čechy, nejčastěji město Písek a okolí, dále šumavské motivy a motivy ze Slovenska (Nízké a Vysoké Tatry). Pracoval zejména technikou olejomalby. Ateliér měl v Praze na Smíchově a později ve Strašnicích.

308522. Konvolut 3 obrazů
Dražba ukončena:02.05.2021 20:05:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč