Václav Peřina - Zátiší s bažantem

Olej na kartonu, 36x71 cm. Signováno vlevo dole V. Peřina. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

Václav Peřina
22627. Zátiší s bažantem
Dražba ukončena:27.09.2018 18:57:11
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč