Václav Peřina - Jez

Olej na kartonu, 62x82 cm. Signováno vpravo dole V. Peřina. Rámováno.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1907-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

Václav Peřina
76908. Jez
Dražba ukončena:01.05.2022 21:24:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč