Olej na kartonu, 60x100 cm. Nesignováno. Rámováno.
Pozn.: Dílo pochází z pozůstalosti spisovatele Františka Kožíka.
Nejdelší strana: 104 cm
o autorovi: 1901 - 1966
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč