Václav Pavlík - Velká kytice

Olej na kartonu, 75x65 cm, signováno vpravo dole V. Pavlík, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1901 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

13764. Velká kytice
Dražba ukončena:26.10.2017 19:38:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč