Václav Pavlík - U Konopiště

Olej na kartonu, 65x95 cm. Signováno vpravo dole V.Pavlík. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

42599. U Konopiště
Dražba ukončena:26.03.2020 22:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč