Václav Pavlík - Svázané květy

Olej na kartonu, 27x34 cm. Signováno vpravo nahoře V. Pavlík. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

303839. Svázané květy
Dražba ukončena:02.03.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč