Václav Pavlík

304003. Růžové květy

popis: Olej na kartonu, 27x34 cm. Signováno vpravo nahoře V. Pavlík. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1966
Narodil se v Černilově u Hradce Králové. Studoval AVU v Praze u prof. Drahoňovského, Mařatky, Bendy, Španiela a Brunnera. V malbě tvořil hlavně kytice a krajiny. Věnoval se scénografii. Jeho dílo je mj. zastoupeno v NG v Praze, V GHMP a v Museé Jeu de Paume v Paříži.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

dražba ukončena: 14.03.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 13.03.2020 19:56:28 6663
600 Kč 09.03.2020 22:05:34 5015