Václav Pavlík - Růže ve váze

Olej na kartonu, 80x54 cm. Signováno vlevo dole V. Pavlík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

75938. Růže ve váze
Dražba ukončena:28.04.2022 20:32:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč