Václav Pavlík - Rozkvetlá zahrada

Olej na překližce, 125x90 cm. Signováno vpravo dole V. Pavlík 57. Rám.

Pozn.: Rám i mlaba mírně poškozeny.

o autorovi: 1901 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

31188. Rozkvetlá zahrada
Dražba ukončena:25.04.2019 19:21:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč