Václav Pavlík - Pestrá kytice

Kombinovaná technika, 60x52 cm. Signováno vpravo dole V. Pavlík 35. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

77975. Pestrá kytice
Dražba ukončena:15.05.2022 20:17:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč