Václav Pavlík - Modrá kytice

Olejová tempera, 70x50 cm, signováno vpravo uprostřed V. Pavlík, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1901 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

15033. Modrá kytice
Dražba ukončena:30.11.2017 22:52:47
Vyvolávací cena:1 300 Kč
vydraženo za:4 500 Kč