Václav Pavlík - Luční kvítí ve váze

Olej na kartonu, 83x65 cm. Signováno vpravo dole V. Pavlík. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

29118. Luční kvítí ve váze
Dražba ukončena:28.02.2019 19:54:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč