Václav Pavlík - Luční květy

Olej na plátně, 65x93 cm. Signováno vpravo dole V. Pavlík. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 116 cm

o autorovi: 1901 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

vydraženo velký formát
108270. Luční květy
Dražba ukončena:31.01.2024 20:57:08
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč