Václav Pavlík - Kytice v modrém džbánku

Kombinovaná technika, 80x60 cm, signováno vpravo dole V. Pavlík 61, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

15557. Kytice v modrém džbánku
Dražba ukončena:24.01.2018 22:25:33
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč