Václav Pavlík

21303. Kytice lučních květů

popis: Olej na kartonu, 49x60 cm. Signováno vlevo dole V. Pavlík 60. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

o autorovi: 1901 - 1966
Narodil se v Černilově u Hradce Králové. Studoval AVU v Praze u prof. Drahoňovského, Mařatky, Bendy, Španiela a Brunnera. V malbě tvořil hlavně kytice a krajiny. Věnoval se scénografii. Jeho dílo je mj. zastoupeno v NG v Praze, V GHMP a v Museé Jeu de Paume v Paříži.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

dražba ukončena: 27.06.2018 21:52:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 26.06.2018 0:40:25 318
700 Kč 04.06.2018 16:17:15 831