Václav Pavlík - Kytice barevných květů

Olej na kartonu, 27x34 cm. Signováno vlevo nahoře V. Pavlík. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

304014. Kytice barevných květů
Dražba ukončena:14.03.2020 20:31:14
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč