Václav Pavlík - Kytice aster

Olej na kartonu, 64x93 cm. Signováno vpravo dole V. Pavlík 63. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

42608. Kytice aster
Dražba ukončena:26.03.2020 22:51:18
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč