Václav Pavlík - Kytice

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 60x52 cm. Signováno vpravo dole V. Pavlík 35. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 81 cm

 

o autorovi: 1901 - 1966
Narodil se v Černilově u Hradce Králové. Studoval AVU v Praze u profesorů Drahoňovského, Mařatky, Bendy, Španiela a Brunnera. V malbě tvořil hlavně kytice a krajiny. Věnoval se scénografii. Jeho dílo je mj. zastoupeno v NG v Praze, v GHMP a v Museé Jeu de Paume v Paříži.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

vydraženo
121824. Kytice
Dražba ukončena:25.08.2024 21:11:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 300 Kč 25.08.2024 21:08:17 10718
1 200 Kč 25.08.2024 21:01:18 10449
1 100 Kč 21.08.2024 14:42:01 15031
1 000 Kč 16.08.2024 15:13:36 831