Václav Pavlík - Květiny ve váze

Olej na kartonu, 40x30 cm. Signováno vpravo dole V. Pavlík. Rám, sklo.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1901 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

301333. Květiny ve váze
Dražba ukončena:09.10.2019 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč