Václav Pavlík - Květinové zátiší

Olej na kartonu. 18x69 cm. Signováno vpravo s věnováním V.Pavlík 1961. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

302373. Květinové zátiší
Dražba ukončena:04.12.2019 20:11:13
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč